Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

4PR_Wiosna2016 - otwarcie sezonu

Stało się - kolejny sezon biegowy w ramach naszego integracyjnego cyklu za nami. Pogoda była łaskawsza niż w deszczowej edycji 2015, wiec i wyniki oraz frekwencja uczestników była lepsza.

 

Po małych konsultacjach wprowadzamy małą korektę do zasad u nas obowiązujących i od edycji letniej najszybsze Panie będą mogły biegać w grupie pierwszej, bo wyniki ponizej 22 minut je do tego upowazniają. Pomoże to dziewczynom w rozwoju szybkosci na 5 km w mocnym towarzystwie.

Bardzo sympatyczna i pomocna ekipa lokalnej telewizji TVT przygotowała o naszym cyklu dwa materiały.

Zapowiedź wiosennego biegu do obejrzenia tu: Startuje zgorzelecki Cykl Biegowy, a bardzo ładnie i ciekawie przebieg naszej imprezy ukazuje  materiał filmowy: Ruszył "Zgorzelecki Cykl Biegowy - 4 Pory Roku"

Nie zapomnijmy, że dzięki uprzejmości Wioletty Rudnik (osobistej żony naszego Tomka :-) ) mozemy po raz kolejny przeglądać galerie zdjęciowe z przebiegu naszej zabawy treningowo-startowej na tartanie. Dziękujemy Wiolu.

Zdjęcia do obejrzenia w linku 4PR_Wiosna 2016

W galerii także parę fotek Jacka Staszczuka.

Już dzisiaj zapraszam na edycję letnią 26 czerwca 2016. Pierwsza grupa 18:30, druga o 19:00

Mocno liczę na udział zawodniczek i zawodników naszego Teamu chociaż w jednej edycji cyklu, a szczególny ukłon składam wszystkim dotychczasowym uczestnikom oraz wolontariuszom. Ich pomoc jest dla Orga bardzo wartościowa i godna zapamiętania przez Prezesa :)

Wyniki jak zwykle publikujemy w zakładce IMPREZY LOKALNE

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog