Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

VIII Mistrzostwa PGE – Bądźmy gotowi

 O Terminie mistrzostw PGE które corocznie odbywają się w Bełchatowie, nic nam jeszcze nie wiadomo. Zwykle odbywają się one na początku maja, ale w roku 2010 i 2014 dla odmiany odbyły się we wrześniu.

 

Górnicy, którzy zawsze mocno akcentowali tam swoją pozycję (cztery medale w sztafetach oraz kilka indywidualnych) byli reprezentowani przez: Tomasza Rudnik, Dariusza Orzoł, Tadeusza Ziołę, Andrzeja Klimczaka, Jakuba Krupińskiego, Jarosława Skimina, Tomasza Moczarskiego czy Piotra Rudnik.

Z pośród kilku konkurencji w programie zawsze znajdowały się biegi i wszystko wskazuje na to, że Kopalnia Turów (jeżeli chodzi o tę dyscyplinę) po zatwierdzeniu przez zarząd spółki organizacji mistrzostw, oddeleguje swoich reprezentantów - do biegu sztafetowego 4x1000 m oraz indywidualnie do biegu przełajowego na dystansie około 4÷5 km.

Naturalną rzeczą jest to, że nie każdy na obecną chwilę jest w 100% przygotowany, w pełni zdrowia i sił, ale w przypadku gdyby chętnych na wyjazd było więcej niż miejsc w kadrze, konieczne będą eliminacje. Te (o ile w ogóle będą potrzebne) rozegrają się podczas biegowej imprezy – zgorzeleckiego cyklu czterech pór roku, na stadionie zgorzeleckiego MOSiR’u, przy ulicy Maratońskiej, w dniu 20 marca o godzinie 1700.

Eliminacje zostaną rozegrane dwuetapowo w formułach:

  1. Start główny w grupie zaawansowanej, bieg na 5000 metrów – premiowane jedno miejsce.
  2. Start dodatkowy po zakończeniu imprezy, bieg na 1000 metrów – premiowane trzy miejsca.

W przypadku gdy w biegu na 1000 metrów w pierwszej trójce znajdzie się zwycięzca biegu na 5000 metrów, wówczas premie uzyska czterech zawodników, czyli zwycięzca biegu na 5000 m + trzech z najlepszymi wynikami na 1000 metrów.

W przypadku rozszerzenia przez pracodawcę biegowej reprezentacji, pod uwagę będą brani kolejni zawodnicy z najlepszymi wynikami uzyskanymi na dystansie 1000 m.

W związku z powyższym proszę aktywne osoby, które chciałyby reprezentować naszą kopalnię (dotyczy tylko i wyłącznie osób zatrudnionych w oddziale KWB Turów) o zgłaszanie na klubowy adresTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  swojego udziału w imprezie (podając w zgłoszeniu niezbędne dane, oraz jako reprezentowaną jednostkę – koniecznie KWB Turów). 

Osoby które uzasadnionych przypadkach (praca na zmiany, choroba lub start w innych zawodach) nie będą mogły wystartować w dniu 20.03.2016 prosimy o kontakt, wówczas po konsultacji rozważymy ustalenie drugiego innego terminu eliminacyjnego.

Całość w przypadku wyjazdu finansowane jest ze środków KWB Turów (transport, wyżywienie, nocleg) oraz odbywa się w ramach wyjazdu służbowego (delegacja).

Pracowników kopalni serdecznie zapraszamy do współzawodnictwa

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog