Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

4 PORY ROKU – ZIMA.

 

 Cztery edycje, czterech zwycięzców. Bogatynianin Daniel Firlet w fenomenalnym stylu zwyciężył w zimowej odsłonie „Czterech Pór Roku” i tym samym stał się czwartym triumfatorem zmagań na Maratońskiej.

 Grudniowy bieg był bardzo nietypowym i znacznie różnił się od pozostałych edycji. Przede wszystkim odbywał się w egipskich ciemnościach, było chłodno, a wiatr nie ułatwiał przebiegu rywalizacji.

Tradycyjnie zmagania podzielone były na dwie tury. W pierwszej o godzinie siedemnastej pobiegli mężczyźni, w drugiej, pół godziny później wystartowały kobiety i ci mężczyźni którzy bieganie traktowali czysto rekreacyjnie.

W pierwszej turze bezkonkurencyjnym okazał się być Daniel Frilet (HOSNET BOGATYNIA). Wygrał w świetnym stylu w czasie 17:39 pozostawiając w tyle drugiego na mecie Tomasza Rudnik 17:49 i Michała Kuńczaka 17:59.

Podobnie sytuacja wyglądała w drugiej turze, gdzie niepodzielnie na bieżni panowała Elżbieta Kowalewska. To było piękne widowisko i co najważniejsze Ela jak na zwyciężczynię przystało nie zlekceważyła ostatniego biegu uzyskując wspaniały rezultat 20:03. Biorąc pod uwagę Janusza rekreacyjność, jako druga z czasem 23:39 na mecie pojawiła się Beata Nowakowska (Hipolitów), natomiast na trzeciej pozycji w czasie 26:01 metę przekroczyła Zgorzelczanka Ewelina Kotkiewicz.

Bieg zimowy zakończył pięciokilometrowe zmagania w sezonie 2015 i zgodnie z regulaminem zwycięzcami cyklu zostali Elżbieta Kowalewska i Robert Zalewski. Drugie pozycje zajęli Maja Kazimierska i Tomasz Rudnik, natomiast na trzecich miejscach uplasowali się Anna Krzesiewicz i Jan Salamonowicz.

Wyniki i zdjęcia wkrótce na naszej stronie.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy za rok.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog