Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Schodami na szczyt

 Jolanta Samulska, Sebastian Frydrych oraz Tomasz Rudnik uczestniczyli 13 grudnia w Mistrzostwach Polski w Biegu po schodach.

 

Bieg odbywał się w znajdującym się w centrum Katowic biurowcu Altus. Zawodnicy startowali w trzydziestosekundowych odstępach czasu i mieli do pokonania trzydzieści pięter. Na mecie zameldowały się 183 osoby które walczyły o tytuł najlepszego i najlepszej w kraju w tego typu zawodach, jak również w wielu kategoriach wiekowych oraz strażaków PSP i OSP.

Świetne rezultaty uzyskali Jolanta Samulska oraz Sebastian Frydrych, którzy udowodnili że o naszym teamie słychać nawet w tak odległym miejscu jak stolica górnego śląska.

Jola w swoim biegu uzyskała czas 4 minuty 58 sekund i 79 setnych, co pozwoliło jej na zajęcie drugiego miejsca w kategorii K-35. Sebastian który ze schodami rozprawił się w czasie 3 minut 32 sekund i 79 setnych również stanął na podium, zajmując w kategorii M-40 trzecie miejsce.

Nieco poniżej oczekiwań wypadł Tomasz Rudnik, który tej imprezy chyba nie zaliczy do zbyt udanych. Tomek na szczycie pojawił się po upływie 3 minut 38 sekund i 72 setnych i w tej samej kategorii co Sebastian był dopiero siódmy.

Wszyscy zawodnicy którzy ukończyli bieg otrzymywali Pamiątkowe medale.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog