Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Maraton po szczytach Karkonoszy

Dwóch członków EDI Teamu stanęło 1 sierpnia przed Schroniskiem na Szrenicy na starcie 1 Maratonu Karkonoskiego.

Klasyczny dystans maratoński został rozegrany czerwonym szlakiem biegnąc na szczyt Śnieżki i z powrotem. Niezwykle kamienista trasa i prażące słońce mocno wdało się we znaki 185 uczestnikom tego ekstremalnego biegu. Suma podbiegów na trasie wynosiła 1575 m.

Historycznym pierwszym zwycięzcą tego ekstremalnego biegu okazał się Jacek Lenart (EDI Team Zgorzelec), który zameldował się na mecie po 3 godzinach 41 minutach i 47 sekundach. Drugie i trzecie miejsce zajęli specjaliści od biegania w górach, czyli Marek Swoboda (Wałbrzych) oraz Mateusz Kłaczyński (Boguszów).

Drugi nasz reprezentant Janusz Wojnarowicz ukończył bieg na wysokiej 27 pozycji z czasem 4;34:42.